Grushta dhe shkelma/ Eri dhe Dori përplasen fizikisht

Grushta dhe shkelma/ Eri dhe Dori përplasen fizikisht

08:27, 01/03/2021
A+ Aa A-

Një sherr i turpshëm ka ndodhur me Erit dhe Dorit djalit të ri në Përputhen.

Pas disa minutash që hyri në emision të enjten, Dori u përplas me Erin pas një komenti banal.

Sherri ka degraduar deri aty sa në prapaskenë dy djemtë janë përplasur fizikisht.

Në pamjet e publikuara dje në "Përputhen Prime", shihet se djemtë e emisionit dhe stafi janë munduar të ndajnë dy djemtë. 

Produksioni i emisionit Përputhen vendosi përjashtimin e Erit dhe Dorit pas sherrit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco