I këndojnë vajzave dhe X5-ës, e dëgjuat bashkëpunimin e parë të Mevlanit dhe Julit?

I këndojnë vajzave dhe X5-ës, e dëgjuat bashkëpunimin e parë të Mevlanit dhe Julit?

19:20, 28/02/2021
A+ Aa A-

Mevlani dhe Juli, dy nga personazhet më të përfolur të ditëve të fundit, kanë ardhur me një super bashkëpunim për publikun.

Kënga e tyre e publikuar në kanalin “YouTube”, mban titullin “(X5) SE”, me tekst nga Juli dhe Petro Xhori, ndërsa orkestimi nga Xhulio Milloshi.

Siç duket teksti i referohet vajzave që pëlqejnë një jetë luksoze dhe për këtë nuk marrin parasysh asgjë tjetër. Nuk dihet nëse kjo këngë është një “diss” për ndonjë vajzë apo është thjesht frymëzim i momentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco