Rina Balaj do na sjellë një trend të ri?

Rina Balaj do na sjellë një trend të ri?

18:48, 28/02/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj, ka bërë gati këngën më të re për të lançuar.

Përmes rrjeteve sociale ajo publikoi një fotografi mjaft interesante ku shihej një trëndafil nën ujë.

 “Bad Rosita” ka lënë të kuptohet se ky është titulli i këngës dhe si duket kënga vjen në ekranet tona më shpejt se që e kemi menduar.

Rina zbuloi se “Bad Rosita” vjen në 16 mars.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

 

 

 

Image

Por ajo nuk e la vetëm me kaq, tha se po sjell diçka që ende nuk është dëgjuar më parë dhe se ajo është pikërisht njëa rtiste që nis ‘trende’ të reja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco