Nuk do e besoni sa vjeçe mbushi Aurela Hoxha (FOTO)

Nuk do e besoni sa vjeçe mbushi Aurela Hoxha (FOTO)

18:34, 28/02/2021
A+ Aa A-

Një ditë më parë, Aurela Hoxha, festoi ditëlindjen. Në ditën e saj më të lumtur, modelja e njohur mori shumë surpriza dhe urime nga miqtë, të afërmit dhe fansat e saj.

Të gjithë po pyesni se sa vjeç mbushi ajo? 

Aurela Hoxha festoi dje 36-vjetorin e lindjes, e me siguri u habitët pasi ende duket si të ishte në të 20-tat e saj.

Bukuroshja vijon që të ruajë të njëjtën freski dhe linja seksi, ndaj jemi të bindur se s’do ta kishit gjetur kurrë moshën e vërtetë!

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco