Njihuni me vëllanë e Rita Orës

Njihuni me vëllanë e Rita Orës

16:51, 28/02/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja me prejardhje shqipate, Rita Ora, njihet për marrëdhënien e mirë që ka me familjarët e saj. Në llogarinë e saj në “Instagram”, ajo publikon shpesh foto me ta, më së shumti me nënën e saj, Verën dhe motrën, Elenën.

Por, nuk mungojnë as fotot e saj më babanë, Besnikun dhe vëllanë, Donin.

Por, ky i fudit nuk është shumë aktiv në rrjete sociale dhe kjo është arsyeja që e njohim kaq pak.

Pavarësisht se poston rrallë nëpër rrjete sociale, ai gjithmonë e mbështet Ritën kur publikon projekte të reja.

Doni numëron rreth 10 mijë ndjekës në “Instagram”, e shumicën e fotografive të publikuara i ka  me familjarët.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Don Ora (@thereal_donora)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Don Ora (@thereal_donora)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Don Ora (@thereal_donora)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco