Akuzohet për çrregullime mendore, Ana largohet nga studio

Akuzohet për çrregullime mendore, Ana largohet nga studio

16:26, 28/02/2021
A+ Aa A-

Debati nisi mes Anës dhe Bledi Manes, të ftuar në një emision.

Personat që dalin nga ‘Përputhen’ janë njerëz me dy personalitete dhe vuajnë nga çrregullim mendor. Janë vënë para një presioni social, në karakterin e tyre shoh luhatje të mëdha. Dhe Ana dhe Shqipja nxorën në pah një krenari të tepruar. Duhet një psikolog për këta personazhe që marrin pjesë në këto emisione“, thotë Bledi.

Ana, e acaruar replikon dhe largohet nga studio: “Kush je ti të na gjykosh? Nuk do rri të të dëgjoj ty, s’kam nerva“.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco