Në dokumentarin e ri, Billie Eilish flet rreth ndarjes nga i dashuri: 'Unë thjesht nuk isha e lumtur'

Në dokumentarin e ri, Billie Eilish flet rreth ndarjes nga i dashuri: 'Unë thjesht nuk isha e lumtur'

12:33, 28/02/2021
A+ Aa A-

Një nga gjërat më të habitshme në lidhje me dokumentarin e ri "Billie Eilish: Bota është pak e paqartë" ishte zbulimi se këngëtarja e "Bad Guy" po dilte me reperin Brandon Adams.

Në një moment të dokumentarit, i cili debutoi në Apple TV + më 26 Shkurt, shikuesit dëshmojnë Eilish në telefon me reperin ,të cilin ajo e quan "Q",  duke i thënë, "Të dua dhe jam e dashuruar me ty "

Sidoqoftë, gjatë dokumentarit ajo shpjegon se çfarë shkoi keq.

"Unë thjesht nuk isha e lumtur," thotë ajo në dokumentar, siç raportohet nga People .

“Unë nuk doja të njëjtat gjëra që ai dëshironte dhe nuk mendoj se është e drejtë për të. Nuk mendoj se duhet të jesh në një marrëdhënie super të ngazëllyer për gjërat për të cilat personi tjetër nuk interesohej ”, vazhdon ajo.

 “Kishte thjesht një mungesë përpjekjeje. Unë mendoja:  'Djalosh, ti nuk ke dashuri të mjaftueshme për të dashur veten kështu që nuk mund të më duash, djalosh."

 Shikuesit gjithashtu janë dëshmitarë të një numri momentesh të vështira ndërsa të dy flasin në telefon dhe Eilish pranon se ndjenjat e saj janë të komplikuara.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco