'Java më e mirë ndonjëherë'/ Mandy Moore ndan fotografinë e djalit të porsalindur

'Java më e mirë ndonjëherë'/ Mandy Moore ndan fotografinë e djalit të porsalindur

11:34, 28/02/2021
A+ Aa A-

Mandy Moore po dashuron mëmësinë.

Vetëm disa ditë pasi njoftuan se ajo dhe burri Taylor Goldsmith kishin mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, djalin August Harrison, aktorja This Is Us , ndau një foto të re të  të djalit të tyre.  

"Një javë buzë tokës", shkroi Moore krahas një imazhi që tregonte të porsalindurin e saj ,komod nën një batanije, duke vazhduar të tregonte se ka qenë "java më e mirë ndonjëherë".

Duke përfunduar në një notë humoristike, këngëtarja përfshiu një hashtag duke iu referuar shfaqjes së saj hit NBC, si dhe djalit të saj, teksa shkroi: "This Is Gus".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm)

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco