Hailey Bieber shijon plazhin në Malibu, teksa shëtit me qenin e saj

Hailey Bieber shijon plazhin në Malibu, teksa shëtit me qenin e saj

09:22, 28/02/2021
A+ Aa A-

Hailey Bieber e kaloi të shtunën në Malibu duke bërë fotografi për një projekt të ardhshëm.

Paparazzi, tregoi gruan e Justin Bieber, 24 vjeç, e veshur me një fund shumëngjyrësh, këmishë, kapelë, ndërsa shëtiste zbathur përgjatë oqeanit.

Një ekuipazh i vogël, ishte i pranishëm dhe u sigurua që Hailey të mos harronte masat paraprake të COVID-19.

Në mes të fotografive, Bieber bëri selfie dhe shëtiti qenin e saj. Këlyshi i vogël ka profilin e tij në Instagram, ku ai mburret me plot 910,000 ndjekës.

Kujtojmë, se javën e kaluar, ajo eci në pasarelën e Jeremy Scott Fall 2021 Moschino.

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco