Ejlyl plagos Aliun dhe arratiset, të hënën në 'Lule të vetmuara'

Ejlyl plagos Aliun dhe arratiset, të hënën në 'Lule të vetmuara'

08:53, 28/02/2021
A+ Aa A-

Ali sqaron Ejlylin se ai po e bën këtë punë për shkak të detyrës së tij.

Ai bën një plan për të shpëtuar Ejlylin.

Ejlyl do të duhet të qëllojë me armë Aliun dhe do të zhduket për disa ditë.

Ejlyl mes lotësh plagos Aliun dhe largohet. Ajo strehohet tek Fadik dhe i tregon gjithçka.

Ali i tregon Toprakut dhe Feridesë të vërtetën për misionin e tij.

Feride detyrohet t’i gënjejë vajzat për Ejlylin.

Defne në gjendje të dehur shkon të takojë Ezhderin në shtëpinë e tij.

Ezhder futet në telashe prej Defnes. Zehra dyshon se mes Ezhderit dhe Nazanit ka diçka.

Ali futet në probleme pasi mafiozi kërkon të gjejë Ejlylin dhe ta vrasë./revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco