Pas divorcit Kim Kardashian,pozon nudo

Pas divorcit Kim Kardashian,pozon nudo

11:09, 27/02/2021
A+ Aa A-

Ka qenë dhe vazhdon të mbetet një nga femrat që përflitet më shumë në të gjitha mediat rozë.

U bë e njohur falë videos së saj pornografike, e që prej asaj kohe nuk u ndal më.

Dhe është fjala për Kim Kardashian, e cila ka firmosur letrat e divorcit me Kanye West.

Pas një periudhë të gjatë thashethmesh, mediat e huaja raportuan se ylli i “Keeping Up With The Kardashians” i kishte dhënë realisht fund martesës, prej gati një dekade, me reperin.

Burimet treguan se Kim i ka dhënë fund prej kohësh në mendjen e saj dhe s’po e vuan aspak faktin që po ndahet nga partneri i një jete.

Madje, ajo vetë e ka vërtetuar këtë me postimin e fundit në rrjete sociale.

40-vjeçarja ka pozuar topless për markën e saj “Skims” dhe i ka vënë flakën rrjetit!

Shumë komentues e kanë komplimentuar për pozën hot, ndërsa të tjerë e kanë kritikuar për faktin që është nënë e 4 fëmijëve dhe s’i kanë hije këto gjëra.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco