Në të 50-at, supermodelja Campbell, ‘Pantera e zezë’ publikon foto topless

Në të 50-at, supermodelja Campbell, ‘Pantera e zezë’ publikon foto topless

08:25, 27/02/2021
A+ Aa A-

Bukuria e saj ekzotike e panegociueshme, silueta e saj e paprekur me kalimin e kohës dhe besimi i saj absolut para kamerës dhe pasarelës konfirmojnë triumfalisht pas kaq shumë vitesh karrierë, se Naomi Campbell  lindi për t'u bërë një supermodele.

Në Krishtlindje, bukuroshja e famshme 50-vjeçare udhëtoi në Kenia për t'u fotografuar për një editorial mbresëlënës të modës, botuar në numrin veror të revistës iD.

Me një monokini dhe sfondin e detit, zbathur në foton bardh e zi nga fotografi Luis Alberto Rodriguez , ajo gjithmonë di të japë versionin më të mirë të vetes para kamerës.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco