Mund të jetonit përgjithmonë të mbyllur brenda vilës së Katy Perry dhe Orlando Bloom

Mund të jetonit përgjithmonë të mbyllur brenda vilës së Katy Perry dhe Orlando Bloom

12:58, 25/02/2021
A+ Aa A-

Katy Perry dhe Orlando Bloom janë vendosur në shtëpinë e tyre të re familjare në Montecito, California, për pesë muajt e fundit. 

Çifti bleu rezidencën me gjashtë dhoma gjumi, me 12 banjo, në Tetor, për një shumë të majme $ 14.2 milion, zbulojnë të dhënat e pronës së qarkut Santa Barbara.

Kjo shënon shtëpinë e parë që superstari i muzikës pop dhe Bloom ndajnë së bashku, pasi mirëpritën vajzën e tyre, Daisy Dove, në gusht.

Shtëpia shtrihet në një sipërfaqe masive 7,167 metra katrorë, dhe prona ndodhet në 9 hektarë tokë, me pamje të gjerë të oqeanit. 

Perry, 36- vjeçare dhe Bloom 44 vjeç, kanë rinovuar pronën, pasi sipas tyre shtëpia kishte nevojë për azhurnime arkitekturore dhe mobiljesh.

Më poshtë, keni vetëm disa nga pamjet e shtëpisë (parajsë):

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco