Kjo nënë e lejoi djalin e saj t'i zgjidhte veshjen për një javë, ja rezultati

Kjo nënë e lejoi djalin e saj t'i zgjidhte veshjen për një javë, ja rezultati

08:55, 25/02/2021
A+ Aa A-

Në përgjithësi dihet që fëmijët e vegjël veshin rrobat e tyre të zgjedhura çdo ditë nga prindërit e tyre. 

Por, çfarë nëse provojmë të kundërtën?

Një nënë vendosi të kryejë pikërisht një eksperiment të tillë dhe rezultatet  ishin mjaft zbavitëse.

Pavarësisht se kujdeset për dy djemtë e saj të vegjël, Summer arrin gjithmonë të duket e bukur dhe me stil.

Summer mendoi se do të ishte kënaqësi të linte një nga fëmijët e saj, tre vjeçarin Rockwell, të zgjidhte rrobat që do vishte.

Për një javë, Rockwell u bë stilist personal i nënës së tij.

Vogëlushi e mori me shumë seriozitet detyrën që i ishte ngarkuar, duke zgjedhur me kujdes veshjet e nënës së tij. 

Këtu janë disa prej tyre:

   

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Komentet

  Shto koment

  Denonco