Justin Bieber nuk e fsheh dot lumturinë që Hailey ka sjellë në jetën e tij

Justin Bieber nuk e fsheh dot lumturinë që Hailey ka sjellë në jetën e tij

08:43, 25/02/2021
A+ Aa A-

Justin dhe Hailey Bieber prej kohësh po jetojnë dashurinë e tyre, të cilën e kanë kurorëzuar edhe në martesë.

Ata janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku shpeshherë ndajnë me ndjekësit momente nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, këngëtari kanadez, ka publikuar disa imazhe të këndshme të modeles, krahas së cilave ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla.

Artisti kanadez shkruan se ndihet krenar që Hailey është pjesë e jetës së tij.

“Nuk mund ta besoj se je e imja. Je kaq argëtuese, e dhembshur, e ëmbël, e bukur, e sigurtë dhe e fortë.

Unë nuk do të isha ky që jam sot pa ty,” ka shkruar Justin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco