Tea takohet me vjehrrën

Tea takohet me vjehrrën

07:56, 25/02/2021
A+ Aa A-

Tea dhe Bearti ndonëse nuk janë më pjesë e "Përputhen" vazhdojnë të jenë një çift shumë i komentuar në media.

Së fundmi u përfol se ata janë fejuar, pas publikimit të një fotoje ku Tea shfaqej me unazë fejese në gisht.

Ajo nuk ka reaguar për këtë lajm, por ka treguar se mbrëmjen e djeshme e ka kaluar me familjen e Beartit.

Tea ka postuar një video ku shihet edhe nëna e Beartit, duke treguar kështu se tashmë është prezantuar me vjehrrën.

Siç duket çifti po e shijon shumë lidhjen dhe e kanë bërë edhe familjare.

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco