Kurtney kujton shëtitjen në Tokio me minifund transparent

Kurtney kujton shëtitjen në Tokio me minifund transparent

19:37, 24/02/2021
A+ Aa A-

Kourtney ndau imazhe nga një paraqitje joshëse e saj.

Kourtney Kardashian ashtu sikurse motrat e saj, rrëmben vëmendje me secilën paraqitje publike.

 

Së fundi, ylli televiziv ka postuar disa imazhe gjatë vizitës në Tokio, duke u shfaqur elegante dhe provokuese në kostumin që zgjodhi të vishte.

Ajo veshi një bluzë të shkurtër në të cilën theksonte barkun e sheshtë, minifund dhe xhaketë të zezë.

Ishte minifundi transparent i cili i bëri të gjithë të kthejnë kokën nga ajo, teksa po ecte qytetit të Tokios.

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco