Këngëtarja e njohur del në publik, pas shërimit nga mbidoza

Këngëtarja e njohur del në publik, pas shërimit nga mbidoza

17:55, 24/02/2021
A+ Aa A-

Demi Lovato u pa për herë të parë në publik, pas problemeve të shumta nga përdorimi i kokainës.

Ajo u fotografua në Malibu, në një makinë me shoqen e saj.

 

Pjesa më e madhe e fytyrës së saj ishte e mbuluar me maskë dhe nuk dallohej shumë se si dukej.

Këngëtarja, kohët e fundit tregoi pasojat nga kokaina. Ajo tha se kishte kaluar tre goditje në tru, një sulm në zemër dhe si pasojë e kësaj ka një dëmtim në tru.

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco