FOTO/ Ellie Goulding, në pritje të ëmbël

FOTO/ Ellie Goulding, në pritje të ëmbël

17:30, 24/02/2021
A+ Aa A-

Ellie Goulding ka njoftuar fansat e saj, se ajo dhe bashkëshorti Caspar Jopling, do të bëhen prindër për herë të parë.

Këngëtarja, e cila është në javën e 30 të shtatëzanisë ka thënë se lajmin e kishte mësuar në përvjetorin e parë të martesës së tyre.

 

Ajo ka shpërndarë edhe disa imazhe në Instagram dike i falenderuar të gjithë ata që i kanë shkruar për ta uruar lidhur me shtatëzaninë.

Goulding dhe Jopling janë në një lidhje që nga viti 2016, ndërsa janë martuar në gusht të vitit 2019.

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco