Jonida Aliçkolli/ “Nëse do më duhej të zgjidhja midis dy periudhave në Radio...”

Jonida Aliçkolli/ “Nëse do më duhej të zgjidhja midis dy periudhave në Radio...”

16:46, 24/02/2021
A+ Aa A-

E ftuar në emisionin ‘Syri Keq’, kryeredaktoja dhe opinionistja Jonida Aliçkolli, foli për emisionin e saj më të ri, “Pardon my french”, ku ajo thotë se ka rolin e “policit të mirë”, por jo gjithmonë, ndonjëherë rrëshket nga situata.

 

“Të bërit radio asokohe ka qenë më e vështirë, po ti e ke ndjerë peshën e madhe që duhet të jesh gjatë gjithë kohës korrekte , duket sikur ka patur më shumë presion atëherë, cilën do zgjidhje nëse do kishe vetëm një formë për të bërë radio?”, pyeti moderatori i “Syri Keq”.

 

“Nëse do më duhej të zgjidhja midis dy periudhave, të dyja kanë rëndësi, unë mund të përshtatem në çfarë do lloj situate”, thotë Aliçkolli.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco