Irina Shayk bën ndryshimin drastik në pamje

Irina Shayk bën ndryshimin drastik në pamje

14:58, 24/02/2021
A+ Aa A-

Irina Shayk është një prej modeleve më të njohura dhe të suksesshme në botë.

Së fundmi, bukuroshja ka ndarë me ndjekësit një video, gjatë përgatitjes për një set fotografik teksa rrëmbeu vëmendjen e fansave me look-un e ri.

Modelja u shfaq me flokë jeshile fosforeshente teksa edhe grimin dhe veshjen e kishte kombinuar me flokët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco