Lucy Hale fotografohet duke u puthur me Skeet Ulrich

Lucy Hale fotografohet duke u puthur me Skeet Ulrich

09:28, 23/02/2021
A+ Aa A-

Skeet Ulrich duket se ka një të dashur "mjaft të vogël": Lucy Hale.

Ylli i "Scream", 51 vjeç dhe ish-aktorja e "Pretty Little Gënjeshtarët", 31 vjeçe, u fotografuan në Los Anxhelos të dielën - dhe çifti  u duk se ishin shumë afër njëri-tjetrit.

Image

Në një prej fotove, Hale dhe Ulrich shihen duke ndarë një puthje ndërsa ata presin për ushqimin e tyre në Sweet Butter Cafe. 

Në një tjetër, aktorët mbajnë duart e njëri-tjetrit.

Image

Përveç drekës, yjet u fotografuan duke shkuar për një shëtitje të ndjeshme në Los Angeles, ku ata ishin fotografuar të veshur me maska fytyre, xhinse blu dhe syze dielli.

Skeet Ulrich i mbështolli krahët e tij rreth Lucy Hale.

Image

Kujtojmë se Ulrich është martuar dy herë: me aktoren Georgina Cates dhe me aktoren Amelia Jackson-Grey. 

Ai dhe Cates kanë dy fëmijë: binjakët 19-vjeçarë Jakob Dylan Ulrich dhe Naiia Rose Ulrich.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco