Serkan kap mat Xhemrenë me dikë tjetër, sot në 'Lule të vetmuara'

Serkan kap mat Xhemrenë me dikë tjetër, sot në 'Lule të vetmuara'

08:25, 23/02/2021
A+ Aa A-

Ezhder është futur në telashe me mafiozë.

Ai rrëmben fëmijën që strehoi Kaderi.

Selin i bërtet Songylit për faktin që po mban mikeshat e saj në shtëpi.

Vajzat vendosin të marrin një shtëpi me qera për të jetuar.

Ato shkojnë të shohin një shtëpi por kushtet janë të tmerrshme.

Serkan e gjen Xhemrenë në kafe me djalin që ka punësuar Nazan.

Kur i sheh bashkë ai bëhet xheloz.

Serkan i mban qëndrim Xhemresë dhe nuk i tregon që e ka parë me tjetër.

Feriden e gjen belaja me vajzën që bën parti.

Ajo thërret të atin e saj por as ai nuk e ndalon të bijën.

Songyl shkon në shtëpinë e Kaderit për të vizituar motrën e saj të vogël.

Ndërkohë Kader mendon se Songyl ka ardhur për të dhe mendon se e ka falur./revistawho.com

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco