Albërie Hadërgjonaj tregon arsyet pse ish-bashkëshorti e tradhëtoi

Albërie Hadërgjonaj tregon arsyet pse ish-bashkëshorti e tradhëtoi

08:22, 23/02/2021
A+ Aa A-

Albërie Hadërgjonaj është ndër ato personazhe që asnjëherë nuk nguruar të flasë hapur me publikun edhe për jetën e saj private.

Herë pas here në intervista të ndryshme e kemi dëgjuar të flasë për historinë e jetës së saj, lindjen e vajzave të saj në moshë të re dhe divorci me ish-bashkëshortin. 

Në një intervistë të pak kohëve më parë, këngëtarja ka treguar se ajo është ndarë për shkak të tradhëtisë së vazhdueshme dhe kjo e ka lënduar shumë.

Megjithatë tashmë ajo është një femër e pavarur dhe ja ka dalë mbanë e vetme në çdo hap.

Por e ftuar së fundmi në emisionin NIN Albërija ka treguar kësaj radhe shkakun e veprimeve të ish-bashkëshortit.

“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh ajo.

Ndërkohë, ajo u shpreh se ndonëse edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashurie në të ardhmen, për t’iu mos bërë barrë vajzave të saj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco