Zbulohet aryeja e vërtetë që çoi në divorc Kim Kardashian dhe Kanye West

Zbulohet aryeja e vërtetë që çoi në divorc Kim Kardashian dhe Kanye West

11:20, 21/02/2021
A+ Aa A-

Kim Kardashian bëri kërkesë për t’u divorcuar nga Kanye West të premten, 19 Shkurt, pas gjashtë vitesh martese.

Bashkëshortët kanë rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijët e tyre,  North , Saint ,  Chicago  dhe  Psalm .

Burimi tregoi ekskluzivisht për E! se ndarja është "shumë miqësore" 

 "Kim po bëhet  mirë", thotë burimi. "Ajo është kryesisht e shqetësuar për privatësinë e saj dhe fëmijët e saj. Ajo është një mama mbrojtëse ndaj fëmijëve të saj."

Kanye, 43 vjeç, ka jetuar në Wyoming dhe ka të ngjarë të vazhdojë të jetojë atje. 

Image

Megjithëse Kim foli  gjatë verës për diagnozën e çrregullimit bipolar të burrit të saj, burimi thotë se fituesi i Grammy është "në rregull tani" për sa i përket shëndetit të tij mendor.

Një burim i veçantë, i afërt me Kim i thotë ekskluzivisht E! se, "Kim u shprehu [fëmijëve] se ajo e do babin e tyre, por ata duhet të jenë të ndarë. Ata nuk e kuptojnë plotësisht se çfarë po ndodh dhe janë mësuar tashmë me situatën."

Burimi i dytë tregon se Kim është "padyshim e trishtuar, por ajo ndihet e sigurt në vendimin e saj" për t'u divorcuar nga ai, sepse ajo e di se është ajo që është më e mira për veten dhe familjen e saj.

"Ajo tashmë është ndjerë si e divorcuar për muaj me radhë," shton burimi.

I njëjti burim vazhdon, "Ai dëshironte që martesa të funksiononte. Por Kanye po kuptonte dëshirat e Kim".

Kujtojmë, se dyshja u martuan në vitin 2014 . Ky do të jetë divorci i saj i tretë dhe i pari i tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco