Demi Rose nuk heq dorë, vazhdon të provokojë ndjekësit

Demi Rose nuk heq dorë, vazhdon të provokojë ndjekësit

10:59, 21/02/2021
A+ Aa A-

Bukuroshja e lindur në Birmingham, Demi Rose, është një nga modelet më të kërkuara dhe ndjekura në rrjete sociale, teksa me anë të fotove dhe videove rrit temperaturat edhe në vendet më të ftohta të botës.

Në një video të fundit, ku pozon e veshur me bikini duke vënë në pah format e saj të përkryera trupore, Demi i mahniti të gjithë.

Vlen të thuhet se dhe këtë herë Demi nuk i la aspak vend imagjinatës.

Image

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi ???? (@demirose)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco