E njihni?/ Ja si dukej Antonela e 'Përputhen' në adoleshencën e saj

E njihni?/ Ja si dukej Antonela e 'Përputhen' në adoleshencën e saj

09:42, 21/02/2021
A+ Aa A-

Një nga prurjet e fundit të  'Përputhen' është Antonela Berishaj, e cila në klipin e saj prezantues, tha se la Italinë për të gjetur dashurinë.

Ajo është 24 vjeçe, ka lindur në Shkodër dhe jeton në Milano ku punon si Visual Mercheardiser.

Me ardhjen e saj në program, Antonela trazoi ujërat, duke shprehur dy pelqimet e saj për dy nga djemtë më popullor të programit: Atdheun dhe Mevlanin.

Mirëpo, duket se ndjekësit kanë 'gërrmuar' në të kaluarën e Antonelës, duke siguruar foto që datojnë më herët, mbase rreth adoleshencës së saj.

Faqja e njohur në Instagram për demaskimin e vip-ave, 'Vipat e Bllokut', ka siguruar disa foto ku Antonela ishte ndoshta pak vite më e re, por shumë më ndryshe në look, çfarë ka ngritur dyshimet tek ndjekësit se konkurrentja mund t’ju jetë nënshtruar disa operacioneve plastike.

Image

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco