'E rrezikshme', Tayna provokon prapë ndjekësit

'E rrezikshme', Tayna provokon prapë ndjekësit

09:01, 21/02/2021
A+ Aa A-

Tayna ndan shpesh momente provokuese me ndjekësit, me paraqitjen e saj.

Të njëjtën gjë bëri edhe një natë më parë, nga ku ndau një foto mjaft provokuese me mbishkrimin: E rrezikshme.

Teksa vuri në pah gjoksin e saj, Tayna rriti temepraturat në rrjet.

Të shumta ishin komentet dhe komplimentet që ajo mori nga ndjekësit.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, Tayna ka publikuar këngën e saj të fundit, në bashkëpunim me këngëtarin Flori Mumajesi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco