Ejlyl nuk duron dot më dhe i propozon Aliut, të hënën në 'Lule të vetmuara'

Ejlyl nuk duron dot më dhe i propozon Aliut, të hënën në 'Lule të vetmuara'

08:13, 21/02/2021
A+ Aa A-

Ali bëhet gati për t’i propozuar sërish Ejlylit por edhe këtë herë ndërpritet.

Ejlyl duke mos duruar më i tregon Aliut se e pëlqen shumë dhe i propozon ajo.

Ali i lumtur i tregon se edhe ai e pëlqen shumë atë dhe e përqafon.

Vajzat e kalojnë natën në shtëpinë e Songylit por nuk do të jetë e lehtë për to të përshtaten.

Ejlyl i tregon vajzave mbrëmjen me Aliun.

Maxhide mëson se Ezhder ka vjedhur kompaninë.

Neriman e ka të vështirë punën e re pasi asnjë nga vajzat nuk e dëgjon dhe jep dorëheqjen.

Nazan përpiqet ta largojë Xhemren nga Serkani duke e ngarkuar me punë në agjenci./revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco