Feston ditëlindjen sot, ja sa vjeç mbush Georgina Rodriguez/ Darka suprizë e CR7

Feston ditëlindjen sot, ja sa vjeç mbush Georgina Rodriguez/ Darka suprizë e CR7

13:36, 27/01/2021
A+ Aa A-

Sot partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez feston ditëlindjen.

Për te gjithë kuriozët modelja ka lindur më 27 janar, 1994 dhe sot feston 27 vjetorin.

Por festimet kanë filluar më herët siç tregon modelja në llogarinë e saj në Instagram.

 CR7 e ka befasuar atë me një darkë romantike mbrëmjen e djshme.

 Në videon e publikuar shihet një tryezë e zbukuruar me lule dhe qirinj.

Gjithashtu në një publikim tjetër Georgina tregoi dhe një buqetë më lule të shoqëruara me mbishkrimin ‘Dashuria ime’ duke bërë tag CR7.

Ndërsa ky i fundit në llogarinë e tij në Instagram i uron ditëlindjen, partneres me fjalët më të ngrohta:

''Urimet më të mira për dashurinë e jetës time.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco