Në dëborë por e veshur me bikini, policja kosovare rrit temperaturat në mes të dimrit

Në dëborë por e veshur me bikini, policja kosovare rrit temperaturat në mes të dimrit

13:29, 27/01/2021
A+ Aa A-

Jemi mësuar që poshtë një uniforme policie të portretizojmë njerëz të fortë, të bëshëm, me muskuj, dhe mjaft energjikë.

Mirëpo në rastin konkret kemi të bëjmë me një vajzë mjaft seksi e cila mban veshur uniformën blu.

Prej kohësh, në rrjet po qarkullojnë fotot e polices kosovare e cila ka marrë jo pak vëmendjen e mediave me format e saj fizike.

Image

Policja, e quajtur Linda Aliu e cila e ushtron këtë profesion prej vitesh, herë pas here, ndez rrjetin teksa tregon një anë tjetër të saj të fortë, trupin e saj seksi.
Së fundm,i ajo ka publikuar disa foto nga Brezovica ku ka pozuar e veshur me rroba banjoje në një jakuzi.

Image

Por jo vetëm kaq, bukuroshja nga Kosova ka arritur të tërheqë dhe vëmendjen e mediave rozë në Britani, të cilët i kushtuan asaj një artikull, ku shumë njerëz komentuan dhe shpërndanë foton e saj në rrjet. 

Image

ImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco