Demi Rose mahnit ndjekësit teksa ushtrohet në natyrë

Demi Rose mahnit ndjekësit teksa ushtrohet në natyrë

11:59, 27/01/2021
A+ Aa A-

Demi Rose është një nga modelet me trupin dhe të pasmet më seksi që qarkullon aktualisht në treg.

Por, së fundmi, ajo ka treguar ‘sekretin’ e saj se si ka arritur të ketë forma kaq bombastike, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka ndar një foto me ndjekësit ku shfaqet duke bërë ushtrime në natyrë, teksa vë në pah të pasmet bombastike që ajo ka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi ???? (@demirose)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco