Pas eliminimit nga ‘Përputhen’ Fatjoni në krahët e Trejsi Sejdinit?

Pas eliminimit nga ‘Përputhen’ Fatjoni në krahët e Trejsi Sejdinit?

10:11, 27/01/2021
A+ Aa A-

Pas sherrit me një nga konkurrentët e rinj, Fatjon Kuqari, i cili ishte një nga personazhet më aktivë dhe më të përfolur në ‘Përputhen’,  u largua nga programi për shkak të sjelljes jo korrekte dhe thyerjes së rregullave të programit.

Por, duket se edhe pas daljes nga programi, ai po tërheq përsëri vëmendjen e mediave, dhe këtë here ai ka zgjedhur një nga vajzat më të përfolura të showbizit, Trejsi Sejdinin.

Ishte pikërisht një fjali e shkruar nga Fatjoni, dedikuar Trejsit, ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e mediave.

Fationi i ka shkruar Trejsi Sejdinit në Instastory: “O fëmijë i llastuar”.

Modelja zgjodhi ta publikonte këtë, teksa e shoqëroi me një video ku kishte vendosur gjoksin në fokus.

“Bebww pra”,  shkroi Trejsi.

Kaq mjaftoi që fansat të kuptojnë se dyshja njihet, dhe të fillonin dyshimet se mes tyre ka një romancë.

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco