Disa burra të famshëm që vazhdojnë të jenë tërheqës pavarësisht moshës

Disa burra të famshëm që vazhdojnë të jenë tërheqës pavarësisht moshës

09:50, 27/01/2021
A+ Aa A-

Pavarësisht se çfarë bëni, koha është e pandalshme. 

Por, disa njerëz të famshëm duket se dinë ta luftojnë atë.

Përndryshe, si e shpjegoni se si këta burra bëhen gjithnjë e më tërheqës sa më të vjetër që bëhen?

Chris Hemsworth, 35 vjeç dhe 26 vjeç

Image

Ian Somerhalder, 41 vjeç dhe 17 vjeç

Image

Chris Pratt, 39 vjeç dhe 23 vjeç

Image

Chris Evans, 38 vjeç dhe 23 vjeç

Image

Ben Barnes, 38 vjeç dhe 25 vjeç

Image

David Beckham, 43 vjeç dhe 24 vjeç

Image

James McAvoy, 38 vjeç dhe 31 vjeç

Image

Nicholas Hoult, 28 vjeç dhe 19 vjeç

 

Image

Zac Efron, 30 vjeç dhe 17 vjeç

Image

Gerard Butler, 49 vjeç dhe 35 vjeç

Image

Colin Farrell, 42 vjeç dhe 26 vjeç

Image

Jared Leto, 48 vjeç dhe 33 vjeç

Image

 

Burimi: Bright Side 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco