Tre artistet e huaja bëjnë ‘xing’ me veshjen, por kujt i shkon më shumë?

Tre artistet e huaja bëjnë ‘xing’ me veshjen, por kujt i shkon më shumë?

11:36, 25/01/2021
A+ Aa A-

Femrat, sidomos ato të ekranit, kanë një gjë të përbashkët: E urrejnë të vishen me të njëjtat rroba si koleget e tyre.

Mirëpo, një 'xing' i tillë ka ndodhur përsëri, por, kësaj radhe jo në trojet shqiptare, shkruan Syri Kosova.

Fjala është për artistet e huaja, Leonie Hanna, këngëtaren turke Hadise dhe Mariacarla Bosonco.

Të treja bukuroshet jan fotografuar me të njëjtën veshje, madje, identike.

Se cilës i rri më mirë kjo veshje, vlerësojeni vetë!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco