Meral në rrezik, Kader bie në gjurmët e së vërtetës, këtë javë në 'Lule të vetmuara'

Meral në rrezik, Kader bie në gjurmët e së vërtetës, këtë javë në 'Lule të vetmuara'

08:41, 25/01/2021
A+ Aa A-

Vajzat mësojnë se Serkan ka kancer dhe po e mban të fshehtë sëmundjen e tij.

Ato mundohen të mos e tregojnë në sy të Serkanit që tashmë e dinë të vërtetën.

Ejlyl ndodhet në rrezik për jetën por Ali e shpëton.

Kader gjen foton e nënës së saj në shtëpinë e Meralit.

Ajo vendos të zbulojë kush është babai i saj ndërsa Meral bën gjithçka për ta parandaluar.

Nuk zgjat shumë dhe Serkan mëson se të gjithë e dinë për sëmundjen e tij.

Gynej i realizon një ëndërr Serkanit./revsitwho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco