Belen Rodrigues është në pritje të ëmbël? Ja detaji që e nxori zbuluar

Belen Rodrigues është në pritje të ëmbël? Ja detaji që e nxori zbuluar

21:46, 24/01/2021
A+ Aa A-

Në javët e fundit po përflitet se modelja Belen Rodriguez është në pritje të një fëmije tjetër nga i dashuri i saj, Antonino Spinalbese.

Belen ka publikuar në Instagram një foto, ku menjëherë në sy ra një detaj shumë i veçantë.

Ajo mban në dorë një byzylyk portokalli. Ky nuk është një byzylyk normal, por një aksesor për shtatzënitë që shërbejnë për të kufizuar të përzierit, shkruajnë mediat italiane.

Kujtojmë se Belen, ka qenë e martuar më pare me balerinin, Stefano De Martino dhe bashkë kanë një djalë 7-vjeç./Gossip/ Përshtati: K.H/Syri.net/

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco