E akuzuar për ndërhyrje kirurgjikale gjatë shtatzënisë, flet modelja e njohur

E akuzuar për ndërhyrje kirurgjikale gjatë shtatzënisë, flet modelja e njohur

20:44, 24/01/2021
A+ Aa A-

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski ka mohuar akuzat se ka bërë ndërhyrje në buzë.

29-vjeçarja, e cila është në pritjë të fëmijës së saj të pare, iu përgjigj akuzave me një postim në Instastory ku shprehet se nuk ka bërë ndërhyrje por mund të duket më e fryrë për shkak të ndryshimeve që pëson trupi gjatë shtatzanisë.

“Nuk kam bërë ndërhyrje në buzë (pa gjykuar njerëzit që bëjnë – do të dukeni shkëlqyeshëm) Por nuk mund të bëni injeksione kur jeni shtatzënë. Vëllimi i gjakut të një gruaje rritet 50%, prandaj zonjat mund të fryhen pak në fytyrë dhe buzë gjatë shtatzënisë”, ka shkruar modelja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco