FOTO/ Bella Hadid pozon 'topless', i vë flakën rrjetit

FOTO/ Bella Hadid pozon 'topless', i vë flakën rrjetit

20:06, 24/01/2021
A+ Aa A-

Modelja e famshme, Bella Hadid ka pozuar topless për revistën “V Magazine”. Bella ka pozuar vetëm me një palë të brendshme, ndërkohë që pjesën e sipërme e ka mbuluar me duar.

Modelja ka treguar se e ka shijuar në maksimum këtë projekt dhe ka marrë mijëra komente pozitive nga fansa të saj. Këto imazhe do të jenë pjesë e revistës “V Magazine” për kopertinën e pranverës.

Kujtojmë se kohët e fundit Bella Hadid nuk ka qenë aktive në rrjete sociale, madje për 16 ditë me radhë u zhduk. Para pak ditësh ajo u rikthye sërish dhe bëri një rrëfim shumë të sinqertë, në lidhje me shëndetin mendor, duke treguar se e ka fituar, e tashmë është më fortë dhe me energji të plota.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco