U përfol për ndarje nga bashkëshorti, Tuna është përsëri në pritje të ëmbël?

U përfol për ndarje nga bashkëshorti, Tuna është përsëri në pritje të ëmbël?

17:33, 24/01/2021
A+ Aa A-

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit.

Tuna është zhvendosur në Amerikë, bashkë me djalin e saj Tianin.

Emisioni ‘SHOWTIME’ nga burime të afërta me artisten ka marrë vesh se këngëtarja nga Shkupi është përsëri shtatëzanë.

Nga i njëjti burim raportohet se Tuna shkoi në Amerikë pikërisht për t’u shkëputur nga përditshmëria dhe vëmendja në Kosovë dhe që ta bëj atje lindjen e fëmijës.

Gjinia nuk dihet akoma, megjithatë Tuna pritjen e ëmbël po e shijon në kontinentin tjetër, derisa në Kosovë vazhdon të përflitet e komentohet ndarja e saj nga Patris Berisha, që njëherit është edhe martesa e dytë e shkatërruar e këngëtares së njohur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco