Shqipja nuk e ka ndërmend të ndalet: Tea dhe Bearti janë të lidhur

Shqipja nuk e ka ndërmend të ndalet: Tea dhe Bearti janë të lidhur

15:48, 24/01/2021
A+ Aa A-

Ish konkurrentja e ‘Përputhen’, Shqipja, duket se nuk ka ndërmend të ndalet.

Që pas përjashtimit të saj nga programi, ajo nuk i ka kursyer akuzat drejt konkurrentëve të tjerë.

Edhe këtë herë ajo ka ‘sulmuar’ Tean teksa e akuzon atë se është e lidhur me Beartin.

Ajo postoi një foto ku Tea shfaqej e veshur me një bluzë me dizanj ushtarak dhe shkroi: "Tea shkove e more ti në Kosovë apo erdhën ta sollën. Dhe ti e di mirë për çfarë bëhet fjalë."

Dhe jo vetëm kaq! Pasi, Shqipja në postimin e radhës tregon se trikoja është e Beartit dhe se ky i fundit dhe Tea janë çift.

‘Për këdo që ka dyshime çifti i vërtetë prapa skenave, por nuk dua të nxjerr foto private”, ka shkruar Shqipja duke paralajmëruar se ajo disponon edhe materiale të tjera të cilat do t’i publikojë më vonë.

Image

Image

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco