Një tjetër rekord nga Freestyle i Don Xhon

Një tjetër rekord nga Freestyle i Don Xhon

14:22, 24/01/2021
A+ Aa A-

Freestyle i reperit shqiptar, Don Xhon, është kthyer së fundmi në 'mbretin' e rrjetit social TikTok.

 ‘Make a pose’ është bërë viral në TikTok në të gjithë botë.

Por sfida me ‘Make a pose’ u publikua edhe në profilin e DonXhon në TikTok dhe vetëm për një kohë të shkurtër ka arritur të mbledh tre milionë shikime.

Dhe gëzimin për këtë arritje të tij, reperi e ndau me ndjekësit teksa shkroi në InstaStory “3 milionë në TikTok, gëzuar për mua”.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco