Endrit Mërtiri tregon shumën marramendëse që ka marrë për një set fotografik

Endrit Mërtiri tregon shumën marramendëse që ka marrë për një set fotografik

13:21, 24/01/2021
A+ Aa A-

Endrit Mërtiri është një ndër fotografët më të njohur shqiptarë.

Së fundmi, i ftuar në 'Shiko Kush Luan', fotografi nuk iu ka shpëtuar pyetjeve pikante.

Njëra prej tyre kishte të bënte me shifrën më të lartë dhe të ulët që ka marrë nga një set fotografik.

Fotografi u shpreh se shifra më e ulët ishte 50 mijë lekë të vjetra ndërsa pagesa më e lartë ka qenë 200 mijë dollarë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco