Prurje të reja në 'Përputhen'/ Njihuni me vajzën që do t'i bashkohet sot programit

Prurje të reja në 'Përputhen'/ Njihuni me vajzën që do t'i bashkohet sot programit

12:22, 24/01/2021
A+ Aa A-

Sonte duket se do të jetë një natë plot me të reja në ‘Përputhen Prime’.

Tea dhe Andi, një nga çiftet më të përfolura dhe më të dashura të programit, pritet të largohet nga programi, që të vazhdojnë njohjen e tyre jashtë tij.

Ndërkohë, siç duket do të ketë prurje të reja në program.

Emisionit do t’i bashkohet një tjetër vajzë . 

Sipas Mapo, vajza që do të futet sonte në program, është me profesion stiliste, dhe quhet Antonela Berisha, me origjinë nga Shkodra por jeton në Itali, konkretisht në Milano.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco