U fol për një lidhje dashurie me Eugent Bushpepën, Beatrix Ramosaj i sqaron të gjitha

U fol për një lidhje dashurie me Eugent Bushpepën, Beatrix Ramosaj i sqaron të gjitha

12:10, 24/01/2021
A+ Aa A-

Beatrix Ramosaj dhe Eugent Bushpepa u kthyen në kryefjalën e mediave rozë, pas një dyshimi për një romancë të mundshme mes dyshes.

Shkak për këto dyshime u bë pikërisht klipi i Beatrix në të cilën ajo shfaqej në skena mjat romatike dhe të nxehta me këngëtarin, çfarë bëri që ndjekësit të dyshojnë se mes dyshes egzsiton një marrëdhënie.

E ftuar në “Shiko kush luan”, Beatrix Ramosaj u pyet si qëndron e vërteta e lidhjes me Eugentin dhe a është dikush në jetën e saj aktualisht.

 Ajo u përgjigj se Eugentin e ka mik shumë të mire dhe të vjetër, gjithashtu zbuloi se është single e nuk është në një lidhje dashurie.

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco