Trejsi Sejdini rrit temperaturat në rrjet me foton e fundit

Trejsi Sejdini rrit temperaturat në rrjet me foton e fundit

11:50, 24/01/2021
A+ Aa A-

Trejsi Sejdini është një nga emrat më të lakuar të showbizzit shqiptar. 

Modelja arrin të tërheqë vëmendje me pozat e saj joshëse të cilat nuk ngurron t’i ndajë me ndjekësit.

Së fundmi, ajo publikoi në InstaStory një foto ku shfaqet e shtirë në shtrat dhe e sapo zgjuar nga gjumi, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Me një dekolte të hapur, e cila i vë në fokus gjoksin e saj bombastik, Trejsi Sejdini rriti dhe këtë herë temperaturat në rrjet .

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco