Pesë ide për një makiazh unik të syve

Pesë ide për një makiazh unik të syve

11:01, 24/01/2021
A+ Aa A-

Ju nuk keni nevojë për një rast specifik për të bërë pak eksperimente me pamjen e syve tuaj - të qenit krijues, të argëtohesh dhe të shprehësh botën tende të brendshme, janë arsye të mjaftueshme.

Më poshtë, keni disa ide për t’u dukur kaq ndryshe dhe kaq stil këto ditë gri dimri, dhe jo vetëm:

1.

Image

2.

Image

3.

Image

4.

Image

5.

Image

 

Burimi: Cosmopolitan

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco