A janë këto fotografi dëshmi se Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë bashkë?

A janë këto fotografi dëshmi se Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë bashkë?

10:04, 24/01/2021
A+ Aa A-

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë përfolur prej kohësh, por a janë këto fotografi të fundit prova që dyshja e famshme në të vërtetë po takohet?

Dyshja, Kourtney dhe Travis postuan të premten fotot e pishinës së Kris Jenner në Palm Springs, duke konfirmuar se ata kaluan ditën buzë pishinës në shtëpinë e Kris.

Për më tepër, imazhet e qeta vijnë disa ditë pasi Travis postoi një emoji trëndafili romantik nën një foto të Kourtney duke pozuar me veshjet e saj mbresëlënëse.

Kourtney dhe Travis kanë mohuar me kalimin e viteve se nuk ka asgjë përveç një miqësie të ngushtë mes tyre, megjithatë, kjo nuk do të thotë që lidhja e tyre nuk ka marrë një kthesë romantike gjatë periudhës së izolimit.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco