Adele nis procedurat për ndarjen e pasurisë pas divorcit

Adele nis procedurat për ndarjen e pasurisë pas divorcit

09:44, 24/01/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur, Adele është detyruar të përdorë ndërmjetësues për të ndarë pasurinë e saj prej 140 milionë dollarësh në divorcin nga bashkëshorti Simon Konecki.

32-vjeçarja më në fund, po bën marrëveshje për divorc nga Simon, pas dy vjetësh ndarje prej tij.

Burime të 'The Sun' kanë bërë të ditur se për Adelen dhe Simonin çështja e parë e rëndësishme nga ndarja prej një martese prej tri vjetësh, ishte zgjidhja e kujdestarisë së djalit të tyre Angelo e pastaj edhe ndarja e pasurisë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco