Dhjetë personazhe që morën guximin dhe ju thanë lamtumirë flokevë të gjatë

Dhjetë personazhe që morën guximin dhe ju thanë lamtumirë flokevë të gjatë

09:16, 24/01/2021
A+ Aa A-

Thonë se flokët janë gjysma e bukurisë! Por me sa duket, mjafton të jetë prerja e duhur dhe gjatësia nuk ka rëndësi.

Më poshtë ju ofrojmë mundësinë për të parë disa të famshme, të cilat ishin mjaft të guximshëm për t'u thënë lamtumirë flokëve të tyre të gjatë duke i mahnitur  të gjithë me 'Pixie' e tyre.

Bella Hadid

Image

Kate Hudson

Image

Zendaya

Image

Emilia Clarke

Image

Katy Perry

Image

Rihanna

Image

Jennifer Lawrence

Image

Miley Cyrus

Image

Cara Delevingne

Image

Natalie Portman

Image

 

Burimi: Bright Side 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco